Zachodniopomorskie Centrum Chirurgiczne „Jasełkowa”

Zachodniopomorskie Centrum Chirurgiczne „Jasełkowa” specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów operacyjnych w zakresie chirurgii "jednego dnia".

Klinika - znajduje się w nowoczesnym, w pełni klimatyzowanym budynku o powierzchni 600 m2, zaprojektowanym i zbudowanym w 2008 r. Składa się na nią kompleks gabinetów lekarskich, sala operacyjna, komfortowe sale dla chorych oczekujących na zabieg oraz monitorowana sala pooperacyjna. Centrum jest w przystosowane do leczenia osób niepełnosprawnych.

Zabiegi chirurgiczne - centrum specjalizuje się w wykonywaniu operacji przepuklin, żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu, szczeliny odbytu, przetok okołoodbytniczych. Operacje wykonywane są najnowszymi, jak również, klasycznymi metodami chirurgicznymi. Znaczna część zabiegów wykonywana jest bezbólowymi technikami małoinwazyjnymi. Klinika dysponuje również kilkoma salami zabiegowymi przeznaczonymi do przeprowadzania drobnych zabiegów chirurgicznych (usuwanie tłuszczaków, kaszaków, znamion barwnikowych, blizn pooperacyjnych). Najczęściej stosowane jest znieczulenie miejscowe.

Chirurdzy - operacje przeprowadzane są przez chirurgów posiadających wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Hospitalizacja - czas pobytu chorych w klinice zależy od rodzaju zabiegu, jednakże większość pacjentów wymaga jedynie kilkugodzinnej lub jednodniowej hospitalizacji.

Diagnostyka - klinika posiada nowoczesny sprzęt do badań proktologicznych i flebologicznych. Pooperacyjne badania histopatologiczne wykonywane są w ciągu kilku dni we współpracy z Zakładem Anatomii Patologicznej PAM.

Design by Baartek